Titulą ginanti Vilniaus „Ryto“ (2-0) jaunimo komanda iškovojo antrąją pergalę tarptautiniame „Adidas Next Generation Tournament“ grupių etape. Arvydo Gronskio auklėtiniai 85:64 (25:17, 21:18, 17:15, 22:14) įveikė Maskvos „CSKA“ (1-1).

Susitikimas Kaune prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms „CSKA“ turėjo 6 taškų pranašumą – 11:17. Per likusį kėlinio laiką Maskvos ekipa taškų nepelnė, o „Ryto“ jaunimo ekipa surengė spurtą 14:0 ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 8 persvarą.

Sostinės ekipos žaidėjai kibiai rungtyniavo gynyboje ir vien per pirmąją susitikimo pusę jaunuosius „CSKA“ krepšininkus privertė suklysti net 17 kartų. Komandinį krepšinį demonstravusi „Ryto“ jaunimo ekipa ir toliau po truputį tolo nuo varžovų bei rungtynėms įpusėjus pirmavo 46:35.

Trečiajame kėlinyje „CSKA“ bandymai priartėti prie „Ryto“ jaunimo buvo nesėkmingi. Vos sumažinus persvarą, vilniečiai iškart ją atstatydavo ir prieš paskutinįjį ketvirtį dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 63:50.

Visų rungtynių metu nuo varžovų tolę vilniečiai tai darė ir paskutiniame susitikimo kėlinyje. Solidžiai tiek puolime, tiek gynyboje rungtyniavę „Ryto“ jaunuoliai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 85:64.

„Ryto“ jaunimo ekipos gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus kamuolį perėmė ir surinko 22 naudingumo balus.

„Rytas“: H. Pivorius 15, M. Rubštavičius 14, M. Blaževič 12 (6 atk. kam.), A. Marčiulionis 11 (4 rez. perd.).

„CSKA“: V. Goldin 12, D. Kovalev ir I. Belousov po 10.