„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Vilniaus „Rytas“ (16/5) iškovojo sudėtingą pergalę ir svečiuose 75:74 (19:16, 14:16, 25:20, 17:22) atsilaikė prieš Kėdainių „Nevėžį“ (4/17).

Pergalę Kėdainių komandai galėjo išplėšti Regimantas Miniotas, kuomet liko 2,2 sekundės, tačiau sudėtingas metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nesiekė.

Pirmajame kėlinyje po puikaus „Ryto“ starto komandas skyrė 11 taškų (12:1), bet deficitą „Nevėžis“ panaikino dar iki ketvirčio pabaigos. Po ilgosios pertraukos sostinės ekipa ir vėl pabandė atitrūkti: iš pradžių surengė spurtą 10:0, o vėliau dar saugiau jaustis galėjo ketvirtame kėlinyje – 70:58. Vis tik penki Valdo Vasyliaus taškai iš eilės privertė Dainių Adomaitį prašyti pertraukėlės.

Gabrielius Maldūnas leido „Nevėžiui“ laikyti intrigą (67:73), o svarbų metimą, likus pusantros minutės, pataikė ir Adonte Parkeris – 69:73. Šeimininkai toliau mažino deficitą po Zaido Hearsto taškų (71:73), o į Arciomo Parachouskio dėjimą tritaškiu atsakė R. Miniotas – 74:75.

Baltarusiui buvo fiksuotas 3 sekundžių pažeidimas, o galiausiai „Nevėžis turėjo 2,2 sek. išplėšti pergalei, tačiau R. Minioto metimas iš vidutinio nuotolio tikslus nebuvo.

„Nevėžyje“ debiutavęs Zaidas Hearstas per 28 minutes pasižymėjo 8 taškais (4/9 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, tiek pat rezultatyvių perdavimų. Taip pat jis išprovokavo 2 pražangas bei tiek pat kartų prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.