17
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt)

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai atliko tai, kas priklausė nuo jų ir sulaukė palankių naujienų iš Belgijos, atvėrusių kelią į FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį.

17

Kazio Maksvyčio auklėtiniai paskutinėse D grupės rungtynėse namie 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) įveikė Beiruto „Medi“. Tačiau vien pergalės neužteko, norint užimti ketvirtą vietą grupėje ir tęsti sezoną Europoje. Dar reikėjo sulaukti Ostendės „Filou“ nesėkmės prieš Strasbūro IG.

Ir Belgijoje viskas klostėsi dramatiškai – likus žaisti 23 sekundes „Filou“ pirmavo 82:78, tačiau paskutinėmis sekundėmis praleido tritaškį ir teko žaisti pratęsimą. Jame jau dominavo prancūzai, šventę pergalę 100:94 ir padėję „Neptūnui“.

Galiausiai lietuviai užėmė trečią vietą D grupėje su 8 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais. Reguliarų sezoną klaipėdiečiai pabaigė keturiomis pergalėmis iš eilės.

„Neptūnas“ savo ruožtu nė karto šiose rungtynėse neatsiliko, o rezultatas lygus buvo tik pačioje pradžioje – 4:4. Antrajame kėlinyje susikrovęs dviženklę persvarą ją „Neptūnas“ iš esmės išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

„Neptūnui“ Tomas Delininkaitis pelnė 15 taškų, Lorenzo Williamsas 13, Kyle’as Weaveris 12, Jerai Grantas 10.

Svečiams 17 pelnė Ericas Mika, 15 Gregoras Hrovatas.