Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (36-19) iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Indianapolio komanda namuose 136:94 (33:26, 36:20, 32:27, 35:21) sutriuškino Los Andželo „Lakers“ (27-27) ekipą.

Tai didžiausia „Pacers“ pergalė šių komandų tarpusavio istorijoje, bei apskritai lengviausias šio sezono laimėjimas.

Nugalėtojams D. Sabonis per 22 minutes įmetė 17 taškų (7/10 dvit.., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Lakers“ lyderiui LeBronui Jamesui šis mačas buvo išskirtinis ne tik dėl vieno didžiausių karjeros pralaimėjimų.

Antrame kėlinyje po pataikyto tolimo tritaškio metimo amerikietis tapo tik penktuoju krepšininku NBA istorijoje, per savo karjerą pasiekusiu 32,000 taškų ribą.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 24, Mylesas Turneris 22 (6/9 dvit.., 3/3 trit., 4 blk.), Domantas Sabonis, Edmondas Sumneris ir Aaronas Holiday po 17, Cory Josephas 13, Thaddeusas Youngas 12 taškų (11 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), JaVale‘as McGee 16 (7/8 met.), Lance‘as Stephensonas 13, Kyle‘as Kuzma ir Brandonas Ingramas po 12.