Pirmadienį finišavo 25-asis Anglijos „Premier“ futbolo lygos turas.

Dar du taškus prarado čempionato lyderiai „Liverpool“ futbolininkai svečiuose sužaidę lygiosiomis 1 – 1 su „West Ham United“ klubu.

Tai buvo antrosios iš eilės Jurgeno Kloppo auklėtinių lygiosios vietiniame čempionate.

Svečiai pirmavo po 22-ą minutę Sadio Mane pelnyto įvarčio, tačiau įgyta persvara džiaugėsi neilgai.

28-ą dvikovos minutę rezultatą tiksliu smūgiu į varžovų vartus išlygino „West Ham United“ futbolininkas Michailas Antonio.

Po šio turo varžybų „Liverpool“ (62 tšk.) išlieka turnyro lentelės viršūnėje, tačiau nuo čempionų titulą ginančių „Man City“ (59 tšk.) futbolininkų juos skiria vos 3 taškai.

Trečioje vietoje patogiai įsitaisęs „Tottenham“ (57 tšk.) klubas prieš artimiausius persekiotojus „Chelsea“ (50 tšk.) komandą turi 7 taškų atsargą.

„West Ham United“ (32 tšk.) futbolininkai žygiuoja dvylikti. Iki pirmenybių pabaigos dar liko sužaisti 13 turų.