Alytaus „Dzūkija“ (7/13) „Betsafe–LKL“ pirmenybėse savų sirgalių akivaizdoje be didesnių problemų 86:73 (25:15, 26:15, 22:22, 13:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (4/16).

Turnyrinėje lentelėje abi ekipos yra kaimynės, o dabar jas skiria trys pergalės.

Su „Nevėžiu“ atsisveikinantis Chauncey Collinsas paskutinėse savo rungtynėse per 37 minutes pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud.).

Savo ruožtu debiutiniame savo mače „Dzūkijoje“ Elijah Brownas per 21 minutę surinko 14 taškų ir atkovojo 3 kamuolius, o NBA žvaigždės Eneso Kanterio brolis Keremas Kanteris spėjo pasižymėti dvigubu dubliu: 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 22 naudingumo balai per 26 minutes.

Alytaus komanda nuo varžovų solidžiu skirtumu atitrūko dar antrajame kėlinyje, kuomet triuškino „Nevėžį“ 49:26.

Po didžiosios pertraukos atotrūkis buvo pasiekęs 25 taškus (62:37), tačiau paskutiniame kėlinyje „Nevėžis“ jį ėmė tirpdyti. Svečiai baudė „Dzūkiją“ už klaidas ir netikslius metimus bei taip sumažino deficitą iki 13 taškų – 77:64. Vis tik didesnės intrigos „Nevėžis“ nesukūrė.

„Dzūkija“: Keremas Kanteris 19, Elijah Brownas 14, Dominykas Domarkas 11 (8 rez. perd.), Matas Jogėla ir Egidijus Dimša – po 10, Paulius Petrilevičius 9.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 20, Martinas Junakovičius 14, Adonte Parkeris 13 (1/6 trit.), Regimantas Miniotas 9.