135
Cristiano Ronaldo ir Giorgio Chiellini (nuotr. SCANPIX)

Portugalas Cristiano Ronaldo pelnė du įvarčius, Turino „Juventus” vienu metu pirmavo 3:1, tačiau viskas Italijos čempionams baigėsi kur kas liūdniau. Komanda prarado du taškus, kai sužaidė lygiosiomis su vidutiniokų „Parma” ekipa.

135

„Juventus” namuose turėjo tenkintis lygiosiomis. Po dramatiškos kovos rungtynės baigėsi 3:3 (1:0).

C. Ronaldo pirmąjį rungtynių ir savo įvartį pelnė dar pirmąjame kėlinyje, kai po puikaus perdavimo tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nepaliko jokių vilčių varžovų vartinininkui.

Antrajame kėlinyje šeimininkų persvarą padvigubino Danielle Rugani, tačiau visai netrukus prabilo ir „Parma” futbolininikai. Atsilikimą vos po dviejų minučių sušvelnino Antonino Barilla (2:1).

Tuomet portugalas C. Ronaldo ėmėsi reikalus spręsti pats ir vėl, praėjus vos dviems minutėms, pelnė savo antrąjį įvartį (3:1), taip ženkliai priartindamas savo komandą prie pergalės.

Vis tik, svečiai į Turiną atvažiavo ne C. Ronaldo įvarčių pažiūrėti, o kovoti dėl itin svarbių taškų.

Tai jiems pavyko padaryti pačioje rungtynių pabaigoje.

74 ir 93 minutėmis sušvelninamąjį ir išlyginamąjį įvarčius pelnė Gervinho (3:3).

Vos afrikietis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, rungtynių teisėjas fiksavo dvikovos pabaigą.

Po šių lygiųjų „Juventus” su 60 taškų išlieka vienvaldžiais pirmenybių lyderiais, „Parma” su 29 lieka 12-oje vietoje.