Penktadienį dar vieną pergalę Eurolygos varžybose iškovojo Maskvos CSKA (16-5) komanda.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 99:69 (28:20, 24:27, 20:14, 27:8) sutriuškino Podgoricos „Budučnost“ (6-15) ekipą.

Rusijos klubas pasiekė revanšą už sensacingą pralaimėjimą (92:93) Juodkalnijoje, kur vyko pirmoji šių komandų akistata.

Masvkos komandą į pergalę vedė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Nando De Colo.

Prancūzas per 28 minutes pelnė 26 taškus (3/3 dvit., 4/8 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 38 naudingumo balus.

CSKA: Nando De Colo 26, Danielis Hackettas 17, Sergio Rodriguezas 14, Kyle’as Hinesas 11 (7 rez. perd.), Semionas Antonovas ir Othello Hunteris – po 7.

„Budučnost“: Norrisas Cole’as 11, Jamesas Bellas 10, Petaras Popovičius (3/3 trit.) ir Filipas Barovičius – po 9.

Tuo metu Madrido „Real“ krepšininkai (17-4) po permainingos kovos 86:82 (23:16, 30:22, 19:21, 14:23) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ klubą (3-18).

„Real“ trečiojo kėlinio pradžioje dar turėjo šešiolikos taškų pranašumą (57:41), tačiau mačo pabaigoje jų persvara gerokai aptirpo.

„Real“: Anthony Randolphas (6/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Trey’us Thompkinsas (3 atk kam) – po 15, Jaycee Carrollas – 12 (4/5 dvit., 3 atk. kam.), Klemenas Prepeličius – 10.

„Daruššafaka“: Toney‘us Douglasas – 27 (6/11 trit., 4 rez perd., 22 naud. bal.), Jeremy Evansas – 18 (12 atk. kam., 31 naud. bal.), Kartalis Ozmizrakas – 11.