Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutrūko 11 iš eilės Oklando „Golden State Warriors“ pergalių serija, o į aikštę po daugiau nei mėnesio pertraukos grįžęs LeBronas Jamesas buvo sunkiai sulaikomas.

„Warriors“ (36-15) namie 104:113 (35:30, 25:23, 26:42, 18:18) pralaimėjo Filadelfijos „76ers“ (35-18).

Nugalėtojų gretose labiausiai pasižymėjo į „Visų žvaigždžių“ rungtynes išrinkti Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas. J.Embiidas pelnė 26 taškus (8/19 dvit., 0/5 trit., 10/12 baud.), atkovojo 20 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, aukštaūgis ne tik prastai atakavo krepšį, bet ir suklydo net 8 kartus.

Tuo tarpu B.Simmonsas surinko 26 taškus (10/13 dvit.), 8 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir tris perimtus kamuolius.

„Warriors“ komandai Stephenas Curry pelnė 41 tašką (10/18 trit.), Kevinas Durantas pridėjo 25.

Kitose rungtynėse į aikštę po traumos sugrįžo L.Jamesas, kurio atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (27-25) po pratęsimo 123:120 (32:26, 22:27, 33:22, 25:37, 11:8) palaužė kitą miesto komandą „Clippers“ (28-24).

L.Jamesas nugalėtojams pelnė 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir liko per žingsnį nuo trigubo dublio.

20 taškų nugalėtojams pridėjo Lance’as Stephensonas, 19 Brandonas Ingramas, 14 Rajonas Rondo (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Clippers“ klubui 24 taškus pelnė Lou Williamsas, 17 Patrickas Beverley, po 15 Tobias Harrisas ir Montrezlas Harrellas.