Jamesas Hardenas nespindėjo atakuodamas krepšį, bet vis tiek pratęsė įspūdingo rezultatyvumo seriją. Vis tik tai pergalės Hjustono „Rockets“ (29-21) neatnešė.

Teksaso klubas namie 116:121 (35:28, 31:31, 25:35, 25:27) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-28). Pastaroji ekipa žaidė be savo žvaigždės Anthony Daviso, prieš keletą dienų paprašusio būti išmainytu.

Nugalėtojams Jahlilas Okaforas pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, Jrue Holiday pridėjo 19 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ komandai J.Hardenas surinko 37 taškus (5/14 dvit., 6/18 trit., 9/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet krepšį iš žaidimo atakavo vos 34,4 proc. tikslumu. Tai buvo 24 rungtynės iš eilės, kuriose gynėjas pelno bent trisdešimt taškų.

19 taškų ir 11 atšokusių kamuolių „Rockets“ komandai surinko Kennethas Fariedas, 17 Ericas Gordonas.