14. Tiek pergalių iš tiek pat galimų pirmadienį Graikijoje užsitikrino Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos” komanda. Lietuvis aikštelėje daug laiko nepraleido, tačiau kartu su komanda sukūrė įspūdingą kėlinį ir patiesė varžovus 20-ies taškų skirtumu.

Namų arenoje rungtyniavusi „Pao” ekipa ketvirtą kėlinį laimėjo 25:6 ir bendru rezultatu 85:65 (22:14, 29:20, 9:25, 25:6) nugalėjo Salonikų „Aris“ (5/10).

L. Lekavičius per 9 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų metimų), po kartą perėmė ir prarado kamuolį. Viso jis surinko vieną naudingumo balą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose pirmadienį buvo 18 taškų pelnęs Nickas Calathesas. Jis taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.