Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sužaistos dvejos rungtynės.

Čempionų titulą ginantys Kauno „Žalgirio“ (18-2) krepšininkai išvykoje 98:80 (21:22, 21:21, 15:13, 31:24) šventė pergalę prieš Utenos „Juventus“ (8-12).

Kauniečiai šiame mače vertėsi be dviejų lyderių – Brandono Davieso ir Nate‘o Wolterso.

Pirmoje susitikimo dalyje pranašesnis buvo aikštelės šeimininkai (43:42), tačiau po ilgosios pertraukos žalgiriečiai pradėjo demonstruoti kur kas geresnį žaidimą.

„Juventus“: Karolis Guščikas 17 (7 atk. kam.), Kenny Gainesas 16, Dovis Bičkauskis 14 (5 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 9 (1/1 tritaškiai).

„Žalgiris“: Deonas Thompsonas 16 (5 atk. kam.), Marius Grigonis (1/6 trit.) ir Thomas Walkupas 14 (6 rez. perd., 24 naud. bal.), Aaronas White‘as 12 (8 atk .kam.), Laurynas Birutis 10, Derrickas Waltonas ir Paulius Jankūnas po 8.

Tuo metu Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-9) ekipa išvykoje 91:82 (22:23, 17:21, 29:14, 23:24) pranoko Prienų „Skycop“ (7/13) krepšininkus.

Trečio kėlinio metu rezultatas dar buvo lygus (53:53), tačiau netrukus pasvaliečiai nubėgo toli į priekį (81:64) ir lemiamos rungtynių minutės buvo tik formalumas.

Po šio mačo „Pieno žvaigždės“ pergalėmis pasivijo ketvirtoje turnyro lentelės vietoje esantį Panevėžio „Lietkabelį“. Tiesa, pastaroji komanda yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 22 (9 atk. kam.), Žygimantas Skučas 21, Jay Threattas 12 (7 rez. perd.), Karolis Petrukonis 8.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 17, Darjušas Lavrinovičius ir Gintaras Leonavičius po 11, Arnas Labuckas ir Mindaugas Lukauskis po 10.