Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-110) iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

Sekmadienį vykusiame ATP „Challenger“ serijos „Open de Rennes“ vyrų vienetų teniso turnyro finale 28-erių lietuvis per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo 23-ejų metų prancūzą Antoine‘ą Hoangą (ATP-147).

Tai buvo jau 23-iasis R. Berankio finalas „Challenger“ turnyrų istorijoje. Iš jų lietuvis laimėjo 11.

„Open de Rennes“ turnyro finale jis žaidė ir pernai, tačiau tada 1:6, 2:6 neprilygo kanadiečiui Vasekui Pospišilui.

Prancūzijoje vykusį turnyrą laimėjęs lietuvis gavo 90 ATP vienetų reitingo taškų, 9200 eurų prizą ir pagrindinį trofėjų.

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudarė 69,28 tūkst. eurų.