Sausio 20 dieną Garliavos sporto centre įvyko trečiasis „Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezono etapas, kuriame pirmą kartą triumfuoti pavyko komandai iš Lietuvos.

Geriausiai šiame etape pasirodė Šakių „Gulbelė“, kuriai atiteko ir kelialapis į „Challenger“ tipo turnyrą.

Pirmuose dvejuose etapuose laimėjo komandos iš Latvijos, o šį kartą tą padaryti pavyko Šakių „Vyčio“ krepšininkų pagrindu sudarytai „Gulbelės“ komandai, kuriai tai buvo antrasis finalas šiame žiemos sezone.

„Gulbelė“ A grupėje iškovojo abi pergales, o ketvirtfinalio etape rezultatu 21:13 palaužė turnyre iki tol visus stebinusią „Narestos“ komandą. Pusfinalyje „Gulbelei“ kelią pastoti mėgino Vilniaus JUZ komanda, tačiau ir čia Šakių ekipa šventė pergalę rezultatu 21:10.

Finale susitiko tos pačios A grupės komandos – „Gulbelė“ ir Kauno „Apes&Humans“. Grupių etape rezultatu 21:16 laimėjo „Gulbelė“, o finale tą patį padaryti pavyko rezultatu 21:18.

Po šio etapo „Gulbelė“ tapo vienvalde Lietuvos rinktinės įskaitos lydere ir savo sąskaitoje turi jau 310 taškų. Antroje vietoje su 250 taškų žengia TV3, o trečią vietą su 240 taškų užima „Apes&Humans“. Susumavus visų penkių etapų taškus paaiškės, kuri komanda taps Lietuvos rinktine ir vasarą atstovaus Lietuvai Pasaulio čempionate Amsterdame.

Garliavos sporto centre taip pat vyko Kauno rajono mokyklų rinktinių čempionatas bei Kauno rajono vaikų krepšinio turnyras. Mokyklų rinktinių čempionate triumfavo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija, o vaikų krepšinio turnyre pirmą vietą iškovojo „Jonučiai-1“, finale rezultatu 8:2 įveikę „Raudondvaris 48“ komandą.

Tradiciškai, renginio metu vėl buvo apdovanotas Kauno rajono mėnesio žmogus. Šį kartą apdovanojimas atiteko 42-ejų metų Dariui Labanauskui, kurio vardą ir pavardę jau išmoko užsienio smiginio komentatoriai bei milijonai šios sporto šakos aistruolių.

Darius itin galingai debiutavo Pasaulio profesionalų smiginio čempionate, kur įveikė ir penkiskart pasaulio čempioną.

Prizą nugalėtojui įsteigė Vytautas Mineral SPA. D. Labanauskui atiteko savaitgalis dviems LUX klasės kambaryje su ypatingais „Vytauto“ pusryčiais ir neribotu apsilankymu pirčių bei baseinų zonoje bei ESPA (Europos SPA asociacijos) žiuri apdovanojimu 2017 metais visoje Europoje geriausia procedūra panaudojant gamtinius išteklius paskelbta „Flow“ terapija.

Ketvirtasis „Hoptrans Winter Open“ 3×3 krepšinio sezono etapas Garliavoje vyks vasario 24 dieną.