Domantas Sabonis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kartu su visa Indianos „Pacers“ (30/15) komanda sėkmingai metė iššūkį slovėno Luka Dončičiaus vedamai Dalaso „Mavericks“ (20/25). Tiesa, europiečiams ši dvikova klostėsi skirtingai.

„Pacers“ šeimininkavo ir savo teritoriją apgynė 111:99 (24:23, 34:19, 26:27, 27:30). Indianos komanda pirmavo visų rungtynių metu ir didelės intrigos svečiai iš Dalaso nesukūrė.

L. Dončičius sužaidė sudėtingiausią savo pirmojo NBA sezono dvikovą. Slovėnas per 24 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau rungtynių baigti jam neleido teisėjai.

Iš pradžių užsidirbęs techninę pražangą vėliau jis buvo išvarytas iš aikštės, nes trečio kėlinio pabaigoje spyrė kamuolį į orą.

D. Sabonis savo ruožtu per 27 minutes jis surinko 16 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei darkart svariai prisidėjo prie savo komandos pergalės.

„Pacers“: Tyreke’as Evansas 19, Domantas Sabonis ir Darrenas Collisonas – po 16, Victoras Oladipo ir Mylesas Turneris – po 12, Dougas McDermottas ir Bojanas Bogdanovičius – po 9.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, Wesley Matthewsas 17, DeAndre Jordanas 15 (16 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 12, Dwightas Powellas 11.