Pietų Amerikoje, Peru, vykstančiame šių metų Dakaro ralyje liko vos keturi etapai. Šeštajame, kuriame lenktynininkai varžėsi po poilsio dienos, lietuvių ekipažams sekėsi skirtingai, tačiau visi jie finišą pasiekė tarp 30-ies greičiausiųjų.

Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas pasiekė geriausią rezultatą karjeroje ir, žinoma, šių metų lenktynėse. Lietuviai finišavo 11-oje vietoje ir bendroje automobilių įskaitoje išlieka 14-i.

Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas turėjo techninių problemų jau nuo pat greičio ruožo pradžios, tačiau didelį tempą išlaikę sportininkai finišavo 25-oje vietoje. Vis tik, B. Vanagą nuo V. Žalos skyrė 1 val. ir 8 min.

B. Vanagas bendroje įskaitoje rikiuojasi 11-oje vietoje.

Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažasas finišavo kartu su B. Vanagu. Rimtų techninių problemų turintis raudonasis automobilis pasiekė vieną geriausių šių metų rezultatų ir finišavo 30-oje vietoje.

Jie nuo B. Vanago atsiliko vos 4 sek.

Automobilių įskaitoje toliau užtikrintai lyderiauja katarietis Nasseras Al-Atityah.

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas šių metų lenktynėse demonstruoja istorinius Lietuvai rezultatus. A. Gelažninkas šeštajame greičio ruože finišavo 30-as, bendroje įskaitoje jis užima 33-ią vietą.

Balio Bardausko sekimo sistema neveikia, tačiau lietuvis, panašu, techninių problemų neturi ir juda finišo link.