Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau tai pergalės Indianos „Pacers“ (27-14) komandai neatnešė.

Lietuvio klubas išvykoje 108:135 (23:29, 30:39, 27:37, 28:30) neprilygo Bostono „Celtics“ (25-15) komandai.

D.Sabonis rungtynes vėl pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir tris kartus pažeidė taisykles.

„Celtics“ dominavo viso mačo metu ir laimėjo visus keturis kėlinius. Tai buvo penktos iš eilės rungtynės, kuriose Bostono krepšininkai atlieka bent 30 rezultatyvių perdavimų.

Jiems Jaylenas Brownas ir Marcusas Morrisas pelnė po 22 taškus, 20 pridėjo Jaysonas Tatumas, 14 Gordonas Haywardas, po 12 Kyrie Irvingas, Danielis Theisas ir Terry Rozieras.

„Pacers“ komandai 17 taškų pelnė Victoras Oladipo, 15 Tyreke’as Evansas.