Kauno „Žalgiris” (7/10) antradienio vakarą namuose sužaidė blogiausias Eurolygos sezono rungtynes ir net 21 taško skirtumu 58:79 (14:16, 15:24, 16:23, 13:16) nusileido Stambulo „Anadolu Efes” (11/6). Po rungtynių viskas, ką norėjo pasakyti žalgiriečiai, buvo atsiprašymas.

Žinutę eilinį kartą pilnai „Žalgirio” areną užpildžiusiems sirgaliams pasiuntė Artūras Milaknis. Akis į žemę nudelbęs snaiperis pripažino, kad jausmas gėdingas ir tokio pasirodymo komanda surengti tiesiog negali.

„Taip negalime baigti rungtyniu žaisdami namuose. Negalime. Labai daug kas šiandien nesisekė, ruošėmės daug, bet vis tiek varžovas įmesdavo”, – pralaimėjimo akcentų neišskyrė A. Milaknis.

Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę pirmąkart šiame sezone žiūrovai areną pradėjo palikinėti anksčiau laiko. Vis dėlto, likę 14 tūkstančių gerbėjų „Žalgirio” pergalių dainas traukė atsistoję ir tarsi nematydami rezultato dėkojo savo komandai.

„Tai buvo neįtikėtinai smagu. Ačiū jiems. Ačiū tiems, kas liko ir skandavo. Kai toks sunkus komandai laikotarpis, žiūrovai vis tiek užpildo areną, išperka bilietus.

Belieka atsiprašyti ir pažadėti, kad daugiau tai nepasikartos”, – taip akių ir nepakėlęs kalbėjo A. Milaknis.

Žalgiriečiai jau trečiadienį kyla skrydžiui į Stambulą, kur ketvirtadienį jų lauks Stambulo „Fenerbahče” iššūkis.