Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) naktį iš pirmadienio į antradienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Nesėkmių ruožą nutraukusi Los Andželo „Lakers“ (22-19) ekipa išvykoje be traumuoto LeBrono Jameso 107:97 (25:33, 29:34, 32:13, 21:17) palaužė Dalaso „Mavericks“ (18-22) klubą.

Pasibaigus pirmajai rungtynių daliai aikštelės šeimininkai dar turėjo dviženklį pranašumą (67:54), tačiau po ilgosios pertraukos dominavo Kalifornijos ekipa.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidęs Luka Dončičius pelnė 27 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, tačiau jam trūko komandos draugų pagalbos. Slovėnas pelnė bent 16 taškų daugiau nei likę ekipos nariai.

„Lakers“: Brandonas Ingramas 29 (6 rez. perd.), Lonzo Ballas 21 (4/8 tritaškių, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Joshas Hartas 14 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Kyle‘as Kuzma (2/10 tritaškių) ir Michaelas Beasley (5/6 dvitaškių, 9 minutės) po 13.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (10/23 metimų, 8 atk. kam.), J.J.Barea, Dennisas Smithas (3 per. kam.) ir Harrisonas Barnesas (1/7 dvitaškių, 2/6 tritaškių) po 11, DeAndre Jordanas 10 (19 atk. kam., 3 blokai, 5 klaidos).