Pirmadienį Peru, Limos mieste, startavo šių metų Dakaro ralis. Pirmą greičio ruožą Lima-Pisco iš mūsiškių sėkmingiausiai įveikė Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas.

Jie 84 km ilgio greičio ruožą įveikė per 1 val. 8 min. ir 42 sek. ir užėmė 17 vietą. Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas užtruko 1 val. 9 min. ir 24 sek., jie liko dvidešimti. Tuo tarpu Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuli finišavo per 1 val. 11 min. ir 23 sek. ir įsitaisė 24-oje vietoje.

Greičio ruožą laimėjo Nasseras Al-Attiyahas (1 val. 1 min. ir 41 sek.).

Kiek anksčiau pasirodymą pradėjo motociklų klasės atstovai, tarp jų lietuviai Arūnas Gelažnikas ir Balys Bardauskas.

Greičio ruožą laimėjo ispanas Joanas Barreda Bortas („Honda“), užtrukęs 57 min. ir 36 sek. A.Gelažnikas atsiliko 23 min. ir 14 sek. bei turėtų užimti 55 vietą. B.Bardauskas kol kas klasifikuojamas 105-as. Jis finišą pasiekė nuo lydeiro atsilikdamas 44 min. ir 58 sek., bet panašu, kad praleido abu tarpinius punktus.