Sekmadienį Anglijos futbolo stadionuose praskriejo FA taurės turnyro atkrintamųjų varžybų trečiasis etapas. Kelialapį toliau iškovojo ir dabartiniai „Premier” lygos čempionai „Manchester City”, savo varžovus įveikę šiuolaikiniame futbole retai matomu rezultatu.

Namuose rungtyniavę „miestiečiai” pelnė net septynis įvarčius, nepraleido nei vieno ir „Rotherham” vienuolikę įveikė net 7:0 (3:0).

Didžiausioms klubo žvaigždėms pailsėti neleidęs Pepas Guardiola su šypsena stebėjo savo auklėtinių kuriamą spektaklį aikštėje.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Raheemas sterlingas, netrukus antrąjį pridėjo Philas Fodenas. Pirmajame kėlinyje svečiai spėjo įsimušti į savo vartus ir intrigos rungtynėse nebeliko (3:0).

Antrajame kėlinyje po įvartį pelnė Gabrielis Jesusas, Riyadas Mahrezas, Nicolas Otamendi bei Leroy'us Sane.

Kiek netikėtą nesėkmę patyrė Londono „Fulham” klubas, rezultatu 1:2 pralaimėję „Oldham” vienuolikei.