Slovėno Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso „Mavericks” (18/19) rungtynes laimėjo 38 taškų skirtumu, o prie Šarlotės „Hornets” (18/19) sutriuškinimo pats europietis prisidėjo daugiau nei svariai. Jis buvo rezultatyviausias aikštėje.

„Mavericks” išvykoje varžovus nugalėjo rezultatu 122:84 (42:26, 23:15, 29:24, 28:19).

Išvykos rungtynėse itin retai laimintys Dalaso krepšininkai (viso tai buvo trečia išvykos pergalė) lemiamą spurtą surengė dar pirmajame kėlinyje, kai atitrūko 16 taškų skirtumu.

Dominavimas tęsiasi ir antrajame, kol iki ilgosios pertraukos svečiai buvo sukaupę 24 taškų pranašumą.

Slovėnas L. Dončičius per 26 minutes pelnė 18 taškų (4/9 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Antroje rungtynių dalyje krepšininiko pastangų treneriui praktiškai nebereikėjo, nes skirtumas tarp komandų buvo daugiau nei akivaizdus.

„Mavericks“: Luka Dončičius (10 atk. kam.) ir Dennisas Smithas (7 rez. perd.) po 18, Harrisonas Barnesas 17 (2/8 tritaškių), Dwightas Powellas 15 (8 atk. kam.), Wesley Matthewsas 11 (1/5 tritaškių).

„Hornets“: Kemba Walkeris 11 (5 rez. perd., 0/5 tritaškių), Devonte Grahamas (2/8 tritaškių), Marvinas Williamsas ir Bismackas Biyombo (7 atk. kam.) po 10.