Penktadienį Stambule susitiko dvi praėjusio Eurolygos sezono finalininkės, o pergale džiaugėsi Stambulo „Fenerbahce“ (14-1), kuri privertė čempioną Madrido „Real“ (12-3) patirti trečią pralaimėjimą.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai pergalę įsirašė po atakaklios kovos 65:63 (22:12, 10:20, 16:12, 17:19).

Ketvirtojo kėlinio antra pusė prasidėjo „Real“ spurtu 9:0, leidusiu rezultatą iš 54:57 persverti savo naudai 63:57. „Fenerbahce“ beveik keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, bet netrukus pati kilo į šturmą.

Likusias dvi minutes jau turkai laimėjo 8:0 ir įsirašė pergalę 65:63. Madrido ekipa dar turėjo šansą rezultatą išlyginti, bet Facundo Campazzo dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams Luigi Datome pelnė 17 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, 13 pridėjo Janas Vesely, 11 Marko Guduričius. 10 Ali Muhammedas.

„Real“ komandoje rezultatyviausias buvo Rudy Fernandezas, pelnęs 12 taškų. Po 11 pridėjo Anthony Randolphas ir Jaycee Carrollas.