Kauno „Žalgirio“ (7-8) krepšininkai beveik tris kėlinius nė iš tolo nepriminė savęs ir atrodė, kad žaidžia su geriausiai besiginančia Eurolygos komanda. Vėlesnių pastangų neužteko ir Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai patyrė itin skaudų ir kiek netikėtą pralaimėjimą Las Palme, prieš vietos „Gran Canaria Herbalife“ (6-9).

Ispanai Lietuvos čempionus pranoko 73:66 (20:17, 16:9, 21:24, 16:16). „Herbalife“ yra blogiausiai besiginanti Eurolygos komanda, iki šio mačo vidutiniškai praleidusi net po 89,4 taško. „Žalgiris“ tesukrapštė 66 ir taip liko toli ne tik nuo šio, bet ir savojo vidurkio. Kauniečiai šiame sezone vidutiniškai renka po 82,5 taško.

Rezultatyviausias „Žalgiryje“ buvo Artūras Milaknis, pelnęs 13 taškų (3/7 trit.), Brandonas Daviesas (9 atk. kam.) ir Derrickas Waltonas pridėjo po 11 (5 rez. perd., 17 naud. bal.), Marius Grigonis 9, Laurynas Birutis 8 taškus.

Po traumos pasveikęs Nate’as Woltersas žaidė vos 12 minučių ir pelnė 2 taškus. Pasireikšti šansą gavo ir jaunimas. Rokas Jokubaitis žaidė beveik 8 minutes, Erikas Vemskus tris, L. Birutis 15.

„Žalgiris“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 29:33, padarė 13 klaidų (varžovai 11) ir prastai atakavo krepšį. Lietuviai realizavo vos 4/15 tritaškių (26,7 proc.), 22/43 dvitaškių (51,2 proc.).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo gausybe klaidų, o pirmą kartą į priekį išsiveržė tik sužaidus 14 minučių. Tada po Artūro Milaknio tritaškio svečiai pirmavo 24:22, bet netrukus pralaimėjo atkarpą 0:10 ir leido „Herbalife“ susikrauti dviženklę persvarą.

Trečią kėlinį ispanai pradėjo pataikydami tris tritaškius iš eilės ir pasiuntė „Žalgirį“ į nokadauną - 45:29.

„Herbalife“ kurį laiką išlaikė 16 taškų persvarą, bet kauniečiai rankų nesudėjo, kai ekipą patempė po keturis taškus iš eilės pelnę Derrickas Waltonas ir Brandonas Daviesas.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Žalgiris“ buvo priartėjęs iki 52:57, bet tada sustojo, o tylą nutraukusi „Herbalife“ įsūdė du tritaškius ir vėl pirmavo dviženkle persvara.

„Žalgiris“ toliau nepasidavė ir daugiausiai B. Davieso bei kietesnės gynybos dėka sugrąžino intrigą, sumažindamas atsilikimą iki šešių taškų (61:67).

Po A.Milaknio tritaškio, likus žaisti kiek daugiau nei minutę, ekipas teskyrė trys taškai (66:69). Ispanai savo išpuolio metu buvo du kartūs netikslūs ir likus žaisti 41 sekundę rezultatas nepakito, bet savo atakos metu „Žalgiris“ prarado kamuolį ir netrukus pažeidė taisykles.

Ispanai buvo tikslūs, kauniečiai vėl ne – patirtas pralaimėjimas.