Graikas Giannis Antetokounmpo dar kartą buvo praktiškai nesustabdomas, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks” (24/10) įsirašė nesunkią pergalę prieš be latvio Kristapo Porzingio žaidusią Niujorko „Knicks” (9/27) komandą.

„Bucks” namuose ilgai nevargo ir svečius įveikė 112:96 (24:28, 29:20, 34:29, 25:19). Savo pranašumą šeimininkai įrodė dar antrojo kėlinio eigoje, kai pirmąkart persverė rezultatą ir nuo tos akimirkos visą laiką kontroliavo rungtynių tempą.

G. Antetokounmpo žaidė 35 minutes, pelnė 31 tašką (9/16 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 10/14 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, blokavo 4 metimus, 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Svečių džiaugsmui netikėtai prabilo 213 cm ūgio Luke'as Kornetas, pataikęs net 7 tritaškius. Vis tik, šių vidurio puolėjo pastangų buvo per mažai.

„Knicks“: Luke‘as Kornet 23 (7/11 tritaškių), Noah Vonleh 15, Emanuelis Mudiay‘us 13, Kevinas Knoxas 12 (6 atk. kam.), Courtney Lee 9, Enesas Kanteris 8 (5 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31, Khrisas Middletonas 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Brookas Lopezas 17, Malcolmas Brogdonas 15, D.J.Wilsonas 10 (14 atk. kam.), Ericas Bledsoe 8 (5 atk. kam.).