„Barcelona“ (8-7) sėkmingai baigė pirmojo rato kovas Eurolygoje, namie 80:65 (23:29, 16:21, 20:7, 21:8) įveikdama Stambulo „Anadolu Efes“ (9-6) krepšininkus.

Katalonai atsiliko po dviejų kėlinių 11 taškų skirtumu, bet antroje mačo pusėje svečiams leido įmesti vos 15 taškų ir šventė pergalę.

Kevinas Pangosas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Pierre’as Oriola, surinkęs 14 taškų. Po 13 pridėjo Kevinas Seraphinas ir Chrisas Singletonas.

Turkams Vasilje Micičius pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/8 trit., 1/3 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 5 kartus.

Brockas Motumas su 13 taškų buvo rezultatyviausias. Kitas buvęs žalgirietis Jamesas Andersonas pelnė 6 taškus.