Domantas Sabonis vien per ketvirtą kėlinį pelnė 10 taškų, o jo atstovaujama Indianos „Pacers” (23/12) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo nelengvą pergalę Atlantoje.

„Pacers” išvykoje 129:121 (32:31, 32:36, 31:21, 34:33) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (9-24).

Lietuvis šioje dvikovoje žaidė daug ir rezultatyviai. Viso aikštelėje D. Sabonis praleido 29 minutes, per šį laiką pelnė 19 (7/12 dvitaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Daugiau kaip pusę savo taškų lietuvis pelnė būtent tada, kai komandai to reikėjo labiausiai – lemiamame ketvirtyje.

Šeimininkai iki šio D. Sabonio kompanijos vizito buvo laimėję tris mačus iš eilės.

„Hawks“: Kentas Bazemore’as 32, Johnas Collinsas 21 (11 atk. kam.), Dewayne’as Dedmonas 18 (15 atk. kam.), Trae Youngas 17 (9 rez. perd.), Jeremy Linas 12.

„Pacers“: Thaddeeusas Youngas 21, Domantas Sabonis ir Tyreke’as Evansas po 19, Victoras Oladipo ir Bojanas Bogdanovičius po 16, Cory Josephas 14, Darrenas Collisonas ir Mylesas Turneris po 11.