Londono „Chelsea“ ekipa Anglijos „Premier“ lygoje įsirašė pergalę ir įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

„Chelsea“ išvykoje 2:1 (1:1) įveikė „Watford“. Svečius į priekį išvedė Edenas Hazardas (45+1 min.), bet netrukus šeimininkai atstatė pusiausvyrą, kai pasižymėjo Roberto Pereyra (45+3 min.).

Vis tik antrajame kėlinyje į „Watford“ vartus skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo E. Hazardas. Belgas šiame „Premier“ lygos sezone jau yra pelnęs 9 įvarčius.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ 1:1 (1:1) išvykoje sužaidė su „Brighton“. „Arsenal“ pirmavo po Pierre’o-Emericko Aubameyango įvarčio 7 minutę, o išlyginamąjį įvartį 35 min. pelnė Jurgenas Locadia.

„Chelsea“ (40 tšk.) po pergalės įsitvirtino ketvirtoje vietoje, „Arsenal“ (38 tšk.) penktas.