21 tašką per pirmus du kėlinius pelnęs D.J. Seeley sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir atvedė Vilniaus „Rytą“ į pergalę. Saldų revanšą pasiekę vilniečiai atsilygino Panevėžio „Lietkabeliui“ už patirtą pralaimėjimą Vilniuje šio mėnesio pradžioje.

Artsiomo Parakhouskio debiutinėse rungtynėse vilniečiai užtikrintai 95:73 (24:21; 26:14; 25:22; 20:16) įveikė „Lietkabelio“ ekipą ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs D.J. Seeley iš viso pelnė 24 taškus ir surinko 27 naudingumo balus. „Ryto“ gretose debiutavęs A. Parakhouskis per 21 minutę pelnė 14 taškų.

„Lietkabelio“ ekipoje 14 taškų surinko Saulius Kulvietis, o 13 pridėjo Paulius Valinskas.

Panevėžiečiai greitai išsiveržė į priekį (17:12), tačiau 11 taškų per pirmąjį ketvirtį pelnęs D.J. Seeley padėjo „Rytui“ spurtuoti 21:4 ir įgauti solidžią persvarą antrajame kėlinyje – 33:21.

Net 50 taškų per pirmuosius du kėlinius pelnę vilniečiai į ilgąją pertrauką išėjo turint saugią 15 taškų persvarą.

Vilniečiai po pertraukos apsukų nemažino ir dar labiau padidino savo persvarą – 75:57. Ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas, kurio metu „Lietkabelis“ dar buvo priartėjęs iki 12 taškų, tačiau intrigos atkurti nebesugebėjo.