Puikiai sezoną pradėjusi Milano „Olimpia“ (6-7) patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės Eurolygos varžybose. Tuo tarpu į Kauną penktadienį atvykstanti Tel Avivo „Maccabi“ įsirašė pergalę.

Dviejų lietuvių atstovaujami Italijos čempionai namie 78:80 (16:15, 24:26, 17:17, 21:22) nusileido Miuncheno „Bayern“ (7-6).

„Olimpia“ galėjo išplėšti pratęsimą, bet iš pradžių dvitaškį prametė Mike’as Jamesas, o kamuolį puolime sugriebęs Jeffas Brooksas taip pat buvo netikslus.

Artūras Gudaitis „Olimpia“ ekipai per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas per 12 minučių pasižymėjo 5 taškais (0/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.).

Už A. Gudaitį rezultatyviau žaidė tik M. Jamesas, surinkęs 17 taškų (3/10 dvit., 2/8 trit., 8 rez. perd.) ir 16 pridėjęs Vladimiras Micovas.

„Bayern“ gretose ir vėl spindėjo „Žalgirį“ praėjusią savaitę skandinęs Derrickas Williamsas, pelnęs 21 tašką (6/7 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų.

Pergalę įsirašė ir gyvybės ženklus pradedantis rodyti Tel Avivo „Maccabi“ klubas (4-9), su kuriuo penktadienį Kaune žais „Žalgiris“.

„Maccabi“ namie 79:73 (16:18, 19:13, 26:11, 18:21) įveikė be Aleksejaus Švedo stringančią Maskvos srities „Chimki“ (4-9).

Nugalėtojams Kendrickas Ray pelnė 17, Scottie Wilbekinas 14, Michaelas Rollas 10 taškų. Rusams 15 taškų surinko Jordanas Mickey.