Leo Westermannas tapo Kauno „Žalgirio“ didvyriu – prancūzo tritaškis likus žaisti 26 sekundes perlaužė rungtynes ir atnešė šeštą pergalę Eurolygoje.

Kauniečiai trečiadienį išvykoje 75:71 (15:19, 18:20, 16:14, 26:18) palaužė blogiausią turnyro ekipą Stambulo „Darussafaka“ (1-12). Varžovams tai buvo jau vienuolikta iš eilės nesėkmė.

L. Westermannas viso pelnė 12 taškų, 5 iš jų per lemiamas paskutines mačo akimirkas.

Kai rungtynių baigtis jau buvo aiški, Š. Jasikevičius dar paprašė minutės pertraukėlės, kad surengtų paskutinę ataką.

Per ją treneris skėlė tokią kalbą, kuri jau plinta internete. Braižant derinį L. Westermannas Š. Jasikevičiaus perklausė ar L raidė reiškia jį.

„This is Leo, not a loser“ (Tai Leo, o ne pralaimėtojas), – atsakė Šaras.

Netrukus jis pridėjo dar ir keletą angliškų keiksmažodžių, o Darius Maskoliūnas pliaukštelėjo įžaidėjui per pakaušį.

Po rungtynių L. Westermannas pakomentavo vaizdo įrašą ir patikslino, kodėl klausė Šaro, ar L raidė reiškia jį.

„Jo L raidė atrodo kaip U, bl*t“, – rusiškai nusikeikė įžaidėjas ir pridėjo besijuokiančius jaustukus.