8
„Liverpool” – „Manchester United” akimirkos  (nuotr. SCANPIX)

Šveicaras Xherdanas Shaqiri aikštėje pasirodė tik 70-ą minutę, bet jau po dešimties minučių bėgo švęsti antrojo savo ir trečiojo „Liverpool” įvarčio. Jurgeno Kloopo vadovaujama komanda dominavo  visos dvikovos metu ir be didesnių sunkumų įveikė „Manchester United” ekipą bei grįžo į „Premier” lygos viršūnę.

8

Liverpulyje vykusi dvikova baigėsi rezultatu 3:1 (1:1).

Pirmasis rungtynių kėlinys gerbėjams padovanojo ne tik intrigą, bet ir du įvarčius. Pirmąjį situacijoje vienas prieš vieną 24-ą minutę pelnė Sadio Mane (1:0), tačiau vos po 9 minučių rezultatą po grubios „Liverpool” vartininko klaidos išlygino Jessie Lingardas (1:1).

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti akivaizdus šeimininkų pranašumas. Viso „Liverpool” futbolininkai į varžovų vartus smūgiavo net 36 kartus, kai svečiai savo laimę bandė 6 kartus.

Vis tik, rezultato persverti J. Kloopo auklėtiniams nesisekė. Strategas netrukus pasinaudojo savo slaptuoju ginklu ir į aikštę išleido Xh. Shaqiri.

Vos po trijų minučių, 73-ąją, šveicaras pelnė taip ilgai lauktą įvartį (2:1) ir priartino savo komandą prie pergalės, o netrukus, 80-ąją, ją ir užtikrino (3:1).

Per likusį laiką Jose Mourinho vadovaujama komanda taip realių progų sušvelninti atsilikimą ir nesukūrė.

Po šios svarbios pergalės „Liverpool” grįžta į lygos viršūnę. Jie po 17 turų turi surinkę 45 taškus ir pirmauja, o „Man Utd” su 26 taškais lieka 6-oje vietoje.