21
Miuncheno „Bayern“ (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienį Europos stadionuose finišavo UEFA Čempionų lygos grupių etapo varžybos.

21

E pogrupio lyderių mače Amsterdamo „Ajax“ namuose sužaidė lygiosiomis 3 – 3 su Miuncheno „Bayern“, kurie išsaugojo pirmąją vietą.

13-ąją minutę Vokietijos klubą į priekį išvedė lenkas Robertas Lewandowskis.

Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo stadiono šeimininkai – serbas Dušanas Tadičius (61 min.) išlygino rezultatą.

Po šio įvarčio atmosfera įkaito, ir teisėjui iš Prancūzijos Clement Turpin teko parodyti raudonas korteles „Ajax“ žaidėjui Maximilian Woeber (67 min.), bei „Bayern“ vokiečiui Thomasui Mueller‘ui (75 min.).

Netrukus ekipos apsikeitė vienuolikos metrų baudiniais. 81-ą minutę jį realizavo D. Tadičius, o 87-ą minutę – R. Lewandowskis.

Rungtynių pabaiga buvo itin dramatiška. 90-ą minutę Kingsley Comanas pasiuntė kamuolį į vartus ir atrodė, kad „Bayern“ laimės.

Tačiau 96-ą minutę „Ajax“ išlygino rezultatą, kai Nicolas Tagliafico tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką Manuelį Neuerį.

Paskutinį likusį kelialapį į UEFA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas iškovojo Liono „Olympique“ komanda.

Prancūzijos klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Donecko „Shakhtar“ ekipa.

Namuose žaidusią Ukrainos komandą 22-ą minutę išvedį į priekį brazilo Junioro Moraeso taiklus smūgis.

„Olympique“ išsigelbėjo 65-ą minutę, kai po Memphio Depay perdavimo preciziškai tiksliai į viršutinį vartų kamputį pataikė Nabilis Fekiras.