Eurolygoje tęsiasi 11-asis turas. Ketvirtadienį antrą pergalę namuose iškovojo Kauno „Žalgiris”, Artūras Gudaitis sužaidė karjeros rungtynes, o penktadienį savo rungtynes žaidė dar 6 komandos.

Neįtikėtiną pergalę paskutinėmis sekundėmis Stambule išplėšė Madrido „Real” ekipa, rezultatu 84:82 (23:23, 22:29, 15:22, 24:8) nugalėjusi vietos „Anadolu Efes”.

Karališkasis Madrido klubas savo pranašumo neįrodė nei iki ilgosios pertraukos, nei prieš lemiamą ketvirtį.

Atvirškčiai, „Anadolu Efes” prieš ketvirtą kėlinį skaičiavo 14 taškų pranašumą (74:60). Kai jau atrodė, kad „Real” taip ir nespės atsibusti, komanda kilo į lemiamą spurtą.

Ir jis buvo sėkmingas. Likus žaisti pusantros minutės šeimininkų pranašumas ištirpo iki minimalaus (82:81). Jau kitoje atakoje kamuolį perėmė Rudy Fernandezas, o Sergio Llulas pataikė baudų metimus ir išvedė „Real” į priekį.

Pergalę turkams galėjo atnešti buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, jis turėjo progą pataikyti lemiamą tritaškį, tačiau kamuolys į krepšį taip ir neįkrito.

Vis tik, buvęs „Žalgirio” serbas žaidė efektingai ir efektyviai. Jis pelnė 15 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 19, Vasilije Micičius 15 (8 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 14, Tiboras Pleissas 13.

„Real“: Gustavo Ayonas 20 (11 atk. kam.), Sergio Llullas 12, Trey‘us Thompkinsas 10.