13
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Jonas Valančiūnas vos per 18 minučių sužaidė geriausias šio sezono rungtynes – ketvirtajame kėlinyje lietuvis pelnė 18 taškų, viso pelnė 26 ir tapo pagrindiniu Toronto „Raptors” pergalės kalviu. Toks aukštūgio žaidimas sužavėjo ne tik komandos trenerį, bet ir pačius komandos draugus.

13

Po pergalingo vakaro „Raptors” treneris Nickas Nurse'as patikino, kad prieš lemiamą ketvirtį savo ekipai davė vieną aiškų nurodymą – maitinti J. Valančiūną kamuoliais ir leisti jam įrodyti savo pranašumą prieš varžovų vidurio puolėją Joelį Embiidą.

„Embiidas galbūt nėra jam pats geriausias varžovas, tačiau JV puikiai atliko savo darbą. Jis žaidė išties labai gerai ir mes maitinome jį kamuoliu“, - sakė N.Nurse‘as.

Ilgametis „Raptors“ įžaidėjas Kyle‘as Lowry džiaugėsi, kad J.Embiidas neturėjo šansų apsiginti prieš lietuvio žaidimą nugara.

„JV yra vienas geriausiai puolančių centrų. Tai buvo žaidimas nugara ir jis tame yra aukščiausio lygio žaidėjas.

Lyga šiek tiek pasikeitė, bet JV yra didelis, stiprus ir kai jis įsivažiuoja, jį labai sunku sustabdyti. Aš su Jonu žaidžia septynerius metus ir matau, kaip jis toliau tobulėja“, - sakė K. Lowry.

Pats lietuvis po įspūdingo pasirodymo išliko kuklus ir tikino, kad būtent trenerio pasitikėjimas veda jį į priekį.

„Tai geras jausmas, bet aš tiesiog atlieku savo darbą. Kai treneris gali pajusti tokius dalykus, man tai yra papildoma motyvacija“, - sakė J. Valančiūnas.

„Raptors“ namų arenoje 113:102 (23:29, 30:20, 25:28, 35:25) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir iškovojo jau 21-ą pergalę šiame NBA sezone.