Jono Vainausko sugrįžimas į Vilnių pažymėtas sensacija. Panevėžio „Lietkabelis“ (8-4) trečiajame kėlinyje 24 taškų persvara traiškė Vilniaus „Rytą“ (9-3), bet Arnas Butkevičius surengė įsimintiną šou ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – vis tik panevėžiečiai nesupanikavo ir galingo ketvirto kėlinio pradžia nubraukė visas kilusias intrigas.

„Lietkabelis“ Dainiaus Adomaičio auklėtinius jų pačių arenoje įveikė 94:83 (24:12, 25:20, 20:26, 25:25).

Vilniečiai pirmieji atidarė taškų sąskaitą, bet netrukus buvo pasiųsti į nokdauną – įpusėjus kėliniui „Lietkabelis“ pirmavo 15:5, o pirmą ketvirtį pabaigė pirmaudami dvigubai 24:12.

Tačiau tai buvo tik pradžia – sužaidus keturias minutes antrame kėlinyje svečiai traiškė „Rytą“ 43:19. Vis tik vilniečiams D.J. Seeley ir M. Girdžiūno pastangomis pavyko stabilizuoti padėtį ir iki pertraukos apkarpyti atsilikimą iki 17 taškų.

Trečiojo kėlinio pradžioje tas pats Seeley dvitaškiu mažino atsilikimą iki 15 taškų, bet „Lietkabelis“ atsakė spurtu 11:2 ir susigrąžino didžiausią pervarą rungtynėse – 60:36.

Netrukus ši persvara ėmė staigiai tirpti. Nenado Čanako auklėtiniai tris minutes nepelnė taškų, pralaimėjo atkarpą 0:12 ir persvara tirpo iki vienženklės 53:62.

„Rytą“ į šturmą tempė 16 taškų per trečią kėlinį pelnęs Arnas Butkevičius.

„Lietkabelis“ ketvirtą kėlinį pradėjo spurtu 13:3 ir vėl triuškino varžovus 82:61.

Asmeninį karjeros rekordą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pasiekė „Lietkabelio“ įžaidėjas Vaidas Kariniauskas – jis pataikė 4 tolimus metimus. Buvęs žalgirietis viso surinko 14 taškų. Tiek pat surinko Paulius Valinskas.

Donatas Tarolis su 17 taškų buvo rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose, Stefnas Sinovecas pridėjo 10 taškų, Žigo Dimecas ir Marko Čakarevičius po 9.

„Rytui“ A. Butkevičius pelnė 18 taškų, o net 16 iš jų trečiame kėlinyje, kuriame vienas pats tempė vilniečius ir bandė gelbėti padėtį. Mindaugas Girdžiūnas vilniečiams pelnė 21 (5/8 trit.) taškus, DJ Seeley 16.