Sekmadienio popietę futbolo gerbėjai būriavosi prie televizijos ekranų. Anglijos „Premier” lygos 14-ojo turo rungtynėse susitiko dvi Londono komandos – „Arsenal” ir „Tottenham Hotspur”. Šešių įvarčių dramoje stipresni buvo šeimininkai.

Po kovingos ir permainingos dvikovos „Arsenal” šventė pergalę rezultatu 4:2 (1:2).

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 10-ą minutę, kai šeimininkų gretose pasižymėjo Pierras Emerickas Aubameyangas (1:0). Vis tik, nominalūs svečiai atkakliai siekė kuo greičiau išlyginti rezultatą. Ir tai jiems pavyko su kaupu. 30-ą minutę Erickas Dieris rezultatą išlygino (1:1), o visai netrukus, 34-ąją, „Totteham” į priekį išvedė Hary Kane'as (1:2).

Antrasis kėlinys žiūrovams buvo dar įspūdingesnis. Ilgai netrukus, 56-ą minutę tas pats P. E. Aubameyangas rezultatą vėl išlygino (2:2), tačiau to „Arsenal” ekipai buvo mažai. 74-ą minutę juos į priekį išvedė Aleksandras Lacazette'as (3:2), o pergalę įtvirtino 77-ąją prabilęs Lucasas Torreira (4:2).

Per likusį laiką abi komandos galėjo pelnyti dar bent po vieną įvartį, tačiau to padaryti neleido pavyzdingas vartininkų žaidimas.

Įtempta dvikova baigėsi, „Arsenal” šventė pergalę ir su šiandienos varžovais, „Tottenham” ekipa, bendroje lentelėje šiuo metu dalinasi 4-ą vietą (abi po 30 tšk.).