Šeštadienį Anglijoje įsibėgėjo 14-asis „Premier” lygos turas. Ankstesnėse dienos dvikovose netrūko įvarčių, savo pergalių seriją pratęsė „Manchester City” klubas, o paskutinėje vakaro akistatoje žiūrovai išvydo 4 įvarčius – „Southampton” ir „Manchester United” išsiskyrė taikiai, 2:2 (2:2).

„Raudonieji velniai” dvikovą su lygos autsaideriais pradėjo itin nesėkmingai. Jau 13-ą minutę šeiminikus į priekį išvedė Stuartas Armstrongas (1:0). Netrukus, 26-ą minutę, rezultatą padvigubino Cedricas Soaresas (2:0).

Vis tik, tituluotas Mančesterio klubas ginklų per anksti nesudėjo ir siautėti šeimininkams nebeleido. 33-ą minutę atsilikimą sušvelnino Romelu Lukaku (2:1), o dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Man Utd” ir išlygino rezultatą, kai 39-ą minutę pasižymėjo Anderis Herrera (2:2).

Antrasis rungtynių kėlinys buvo kur kas klampesnis. Nei vienai komandai nepavyko sukurti realios progos pasižymėti. Vis tik, kelis kartus rezultatą persverti galėjo R. Lukaku ir A. Martialis.

Per likusį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, todėl komandos tenkinosi lygiosiomis.

Po šios dvikovos „Man Utd” pakilo į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą (22 tšk.). „Southampton” lieka lentelės dugne, 17-oje vietoje (9 tšk.).