Aukščiausioje Vokietijos futbolo lygoje šeštadienio vakarą įsibėgėjo 13-asis turas. Lyderių pozicijų ir toliau neužleidžia įspūdingą seriją pratęsę Dortmundo „Borussia” futbolininkai, be vargo susitvarkę su lygos vidutiniokais „Freiburg”.

Dortmunde vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0 (1:0). Pirmą rungtynių įvartį 40-ą minutę nuo 11 metrų baudinio žymos pelnė Marco Reusas, o pačioje dvikovos pabaigoje, 90-ą minutę, pergalę įtvirtino Paco Alcaceris.

Po šios pergalės Dortmundo ekipa įsitvirtino pirmoje vietoje (33 tšk.).

Ne ką mažiau svarbią pergalę iškovojo ir Miuncheno „Bayern” futbolininkai, svečiuose 2:1 įveikę Bremeno „Werder” klubą. Bavarams tai buvo pirmoji pergalė po 2 iš eilės nesėkmių (24 tšk.).