Šeštadienio pavakarę Anglijos „Premier” lygoje prasidėjo 14-asis turas. Per pirmas 5 dvikovas buvo pelnyta 14 įvarčių, o dar vieną svarbią pergalę trofėjaus link įsirašė „Manchester City” futbolininkai, neturėję vargo su „Bournemouth” ekipa.

Mančesteryje vykusi dvikova buvo rezultatyviausia. Žiūrovai išvydo 4 įvarčius, iš kurių 3 pelnė šeimininkai. „Man City” varžovus iš Bornmuto įveikė rezultatu 3:1 (1:1).

Pirmąjį rungtynių įvartį 16-ą minutę pelnė Bernardo Silva (1:0). Tiesa, lengvos pergalės „miestiečiams” pasiekti neleido pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje prabilęs svečių puolėjas Calumas Willsonas (1:1).

Vis tik, komandų skirtumas ėmė ryškėti antrajame kėlinyje. 57-ą minutę persvarą sugrąžino Raheemas Sterlingas (2:1), o dvikovai einant į pabaigą, 79-ą minutę, pergalę užtikrino Ilkay'us Gundoganas (3:1).

Po šio vakaro „Man City” ir toliau išlieka lygos viršūnėje (38 tšk.) ir 5 taškais lenkia artimiausius varžovus, „Liverpool” ekipą.

Triuškinančią pergalę šventė Londono „West Ham” futbolininkai, išvykoje 3:0 nugalėję „Newcastle United” vienuolikę.

Po šios pergalės Londono ekipa pakilo į 13-ą turnyrinės lentelės vietą. „Newcastle Utd” nukrito į 15-ąją.