Toronto „Raptors“ (19-4) ekipa pratęsė pergalių seriją iki septynių, o tam nesutrukdė ir varžovo Kevino Duranto įspūdingas pasirodymas.

Jono Valančiūno klubas namie po pratęsimo 131:128 (38:25, 29:33, 29:30, 23:31, 12:9) palaužė NBA čempionę Oklando „Golden State Warriors“ (15-8).

„Raptors“ prieš „Warriors“ nebuvo laimėjusi nuo pat 2015 metų.

J. Valančiūnas žaidė 15 minučių, per jas pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir blokavo vieną metimą.

„Raptors“ gretose Kawhi Leonardas pelnė 37 taškus (11/18 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius, Pascalis Siakamas pridėjo 26, Serge’as Ibaka 20, Danny Greenas 12, o Kyle’as Lowry 10 taškų (12 rez. perd.).

Visus juos asmeniniu pasirodymu nustelbė „Warriors“ žvaigždė K. Durantas, pelnęs 51 tašką (14/25 dvit., 4/7 trit., 11/12 baud.), atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo trečios rungtynės iš eilės, kai krepšininkas pelno bent 40 taškų. 23 taškus čempionams surinko Klay Thompsonas.

„Warriors“ yra vis dar priversti žaisti be Stepheno Curry ir Draymondo Greeno.