Rimtą iššūkį Maskvos CSKA Eurolygoje metęs Kauno „Žalgiris“ išvykoje sukūrė ne vieną pavyzdinę ataką, tačiau pratęsimo metu pralaimėjo po įspūdingo Sergio Rodriguezo benefiso.

Ypatingos rungtynės prieš CSKA tapo ir žalgiriečiui Leo Westermanui. Dar pernai prancūzas gynė Rusijos klubo garbę, tačiau dėl sveikatos problemų šią vasarą maskviečiai nepratęsė su juo sutarties.

Vos tik aikštelėje po keitimo pirmajame kėlinyje pasirodęs žalgirietis Leo Westermannas ėmė įrodinetį, kad CSKA padarė klaidą jo nepasilikdami. Baigiantis atakos laikui gynėjas įsmeigė fantastišką tritaškį nuo vidurio linijos. Įsismaginęs prancūzas netrukus dar kartą pataikė iš toli ir išvedė į priekį savo komandą (14:16).

Iš viso rungtynėse Westermannas pelnė 11 taškų 3/5 trit.) ir atkovojo du kamuolius.