24
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) skaudžią nesėkmę patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (11/7) klubas, o lietuvis po ilgosios pertraukos į aikštelę nebegrįžo.

24

Indianos krepšininkai išvykoje 109:127 (30:35, 30:33, 24:37, 25:22) suklupo prieš Šarlotės „Hornets“ (9/8) ekipą.

D. Sabonis savo pasirodymą pradėjo įspūdingai. Kai lietuvis pirmą kartą žengė ant parketo, „Pacers” skaičiavo 10-ies taškų deficitą.

Tiesa, padėtį Sabonis stabilizavo ir savo komandai vien pirmoje rungtynių pusėje pelnė 15 taškų. Jis tapo pagrindiniu „Pacers” puolimo lyderiu, tačiau netrukus susidūrė su varžovų krepšininku Jeremy Lambu.

Idealiai pataikęs (7/7 metimai) lietuvis nikstelėjo čiurną ir rungtynių tęsti nebegalėjo.

Vis tik, trauma neatrodė labai rimta, mat Sabonis po ilgosios pertraukos apšilinėjo kartu su komandos draugais, o vėliau greta aikštelės mynė stacionarų dviratį.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 20 (4/6 tritaškių), Thaddeusas Youngas 16, Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas (3/5 tritaškių) po 15, Tyreke‘as Evansas 12, Aaronas Holiday‘us 11 (6 atk. kam.), Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam.).

„Hornets“: Jeremy Lambas 21 (7 atk. kam., 5/7 tritaškių), Dwane‘as Baconas 18 (6 atk. kam.), Kemba Walkeris 16 (11 rez. perd.), Cody Zelleris (5 atk. kam.) ir Malikas Monkas po 15, Nicolas Batumas ir Frankas Kaminsky po 11.