51
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Dar vieną nesunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ (15/4) klubas.

51

Kanadiečiai išvykoje 124:108 (29:24, 26:20, 31:29, 38:35) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (3/15) ekipą.

Prie savo komandos pergalės svariai prisidėjo ir geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs J. Valančiūnas.

Jis per pirmus du kėlinius jau buvo surinkęs dvigubą dublį, o viso per 32 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gerbėjus galėjo pradžiuginti ir gyvos NBA legendos Vince'o Carterio pasirodymas. Jis peržengė 25 tūkst. pelnytų taškų ribą.

Kol kas visoje NBA istorijoje tai padaryti pavyko 22 krepšininkams.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 24 (13 atk. kam.), Pascalis Siakamas 22, Kyle‘as Lowry 21 (12 atk. kam., 17 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 19 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 11 (6 rez. perd.).

„Hawks“: Jeremy Linas 26 (7/8 dvitaškių, 4/5 tritaškių), Vince‘as Carteris 14 (5 atk. kam., 2/7 tritaškių), Taureanas Prince‘as 12, Kevinas Huerteris 10.