Per pirmuosius du kėlinius Frankfurte dominavęs Vilniaus „Rytas“ (3/5) Europos taurės rungtynėse nesugebėjo išlaikyti 17 tašų pranašumo ir po atkaklios kovos 63:65 (16:13, 19:13, 12:21, 16:18) turėjo pripažinti „SkyLiners“ (5/3) ekipos pranašumą.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniams nepavyko pasiekti revanšo. Pirmąją ekipų tarpusavio akistatą Vilniuje 61:70 taip pat laimėjo Vokietijos komanda.

Pirmasis kėlinys vyko be didelių svyravimų, o „Rytas“ nepasimetęs svečioje arenoje sugebėjo per pirmąsias dešimt minučių iškovoti trapų trijų taškų pranašumą – 16:13.

Antrąjį ketvirtį tikru siautuliu pradėjo tris kamuolius paeiliui perėmęs Arnas Butkevičius, o po tritaškį netrukus pridėjo Rokas Stipčevičius ir Eimantas Bendžius bei „Rytas“ atitrūko net 30:13.

Ir nors aikštelės šeimininkams pavyko kiek atsigauti, prasidėjus ilgajai pertraukai pranašumu džiaugėsi „Rytas“ (26:35).

Trečiasis ketvirtis Lietuvos atstovams jau susiklostė ne taip sėkmingai ir jo metu varžovai sugebėjo gerokai sumažinti skirtumą ir galiausiai išlyginti rezultatą – 47:47.

Dvikovos laimėtojas paaiškėjo susitikimo pabaigoje. Vilniečiai paskutinės atakos metu turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Evaldo Kairio metimas tikslo nepasiekė.

„SkyLiners“: Trae‘us Bellas-Haynesas (6 atk. kam.) ir Jasonas Clarkas po 14, Quantezas Robertsonas 12 (9 atk. kam., 7 išpr. praž.), Erikas Murphy 10.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 14 (4/9 tritaškių), Mindaugas Girdžiūnas 13, D.J.Seeley 9, Arnas Butkevičius 8 (4 atk. kam., 5 per. kam.), Martynas Echodas 7.