13
Lietuvos U-19 rinktinė (nuotr. Organizatorių)

Lietuvos U-19 (devyniolikmečių) futbolo rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempioanto atrankos grupių etapo varžybų. Lietuviai po atkaklios kovos pralaimėjo Maltai 1:2.

13

Susitikimą Antano Vingilio auklėtiniai pradėjo sėkmingai ir neilgai trukus intensyvios atakos davė vaisių. 12 minutę gražioje atakoje Justinas Marazas į baudos aikštelę tiksliu perdavimu išvedė Edgarą Utkų, o jis atidavė kamuolį priešais tuščius vartus likusiam Benui Anisui, kuris pelnė įvartį.

Po pertraukos geriau startavo Maltos futbolininkai. 52 minutę po Zammito Lonardelli perdavimo tiksliai į Tomo Čepulio ginamus vartus smūgiavo Alexanderis Satariano.

Praleistas įvartis Lietuvos rinktinę išmušė iš vėžių ir 65 minutę turnyro šeimininkai pelnė antrąjį įvartį, kai kamuolį per vartininką permetė Marcuas Grima.

Rungtynės baigėsi Maltos pergale 2:1. Malta užėmė trečią vietą grupėje, o lietuviai liko be taškų. Į elitinį Europos čempianto atrankos etapą žengė grupės favoritės Prancūzija ir Belgija.

Priminsime, kad prieš Belgijos bendraamžius lietuviai pralaimėjo 0:5, o prieš prancūzus net 0:7.

Rungtynių statistika:

Malta U-19 – Lietuva U-19 2:1 (0:1) Šimtmečio stadionas, Takalis Teisėjas – Zaven Hovhannisyan (Armėnija)

Įvarčiai: 12 min. B. Anisas (0:1), 52 min. A. Stariano (1:1), 65 min. M. Grima (2:1).

Lietuvos sudėtis: Tomas Čepulis, Ernestas Mockus, Gustas Gražiūnas (61 min. Deividas Raulinaitis), Matas Ramanauskas, Justinas Marazas, Artūr Dolžnikov (46 min. Darius Zubauskas), Karolis Uzėla (69 min. Tomas Kalinauskas), Edgaras Utkus, Arnas Paura, Benas Anisas (46 Matas Vareika), Neilas Urba.

Aikštėje nepasirodė: Vilius Stebrys, Vilius Armalas, Jonas Bičkus, Džiugas Raudonius, Mindaugas Butkus.