Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), Šarlotės mieste, neįtikėtiną dramą išgyveno vietos „Hornets“ (7/8) gerbėjai. Savo namų arenoje komandos lyderis Kemba Walkeris gerino rekordus, tačiau rezultatu 119:122 (30:42, 26:21, 30:19, 24:28, 9:12) po pratęsimo buvo pralaimėta Filadelfijos „76ers“ (11/7) krepšininkams.

K. Walkeris pelnė net 60 taškų, tačiau triumfavo svečiai. Pergalę jiems išplėšė ekipos naujokas Jimmy Butleris, pataikęs paskutinę pratęsimo sekundę.

„Aš didžiuojuosi tuo, kokį neįtikėtina dalyką padariau. Esu piktas dėl to, kad pralaimėjome. Viskas būtų buvę geriau, jeigu būtume pasiekę pergalę“, – sakė K.Walkeris.

J.Butleris po pergalingo metimo teigė, kad rungtynių dieną treniruotėje bent pusšimtį kartų bandė būtent tokį žaidimą, leidusį išmesti pergalingą tritaškį.

Ar tai tiesa, abejotina, tačiau fakto, kad metimas buvo įspūdingas, tai  nekeičia.

„Hornets“: Kemba Walkeris 60 (21/34 metimai, 7 atk. kam.), Jeremy Lambas 20, Cody Zelleris 10 (7 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (13/14 baudos metimai, 11 atk. kam.), Benas Simmonsas ir J.J.Redickas po 23, Jimmy Butleris 15.