Latvijoje siautėję lietuviai kartu surinko net 77 naudingumo balus

Pergalę bendroje Latvijos ir Estijos lygoje iškovojo Tartu „Ūlikool“ (5/3) ekipa, išvykoje 93:74 (21:24, 23:21, 24:10, 25:19) nugalėję Jekabpilio „Jekabpils“ (0/9) krepšininkus.

Ir vėl galingai pasirodė abu Estijos klubo lietuviai. Arnas Velička per 34 minutes surinko 23 taškus (4/9 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 6/8 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, perėmė 2 kamuolius, gavo bloką, išprovokavo net 9 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Dar geriau pasirodė Julius Kazakauskas – aukštaūgis per 33 minutes surinko 23 taškus (8/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, perėmė kamuolį, 2 sykius prasižengė, privertė 7 kartus tai padaryti varžovus ir surinko 44 naudingumo balus.

Juos rezultatyvumu pranoko 24 taškus surinkęs Kregoras Hermetas, dar 9 pridėjo Martas Rosenthalis. Latvijos klubui po 19 taškų surinko Jurijus Aleksejevas ir Verneris Kohas.