Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešios 12 turo rungtynės.

Rafaelio Benitezo treniruojami „Newcastle United“ šiame sezone renka daugiausiai pralaimėjimus, tačiau jau antrose rungtynėse iš eilės jie iškovojo pergalę. Šį kartą jie rezultatu 2:1 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

„Newcastle United“ ekipai pergalę garantavo du taiklūs Jose Rondono smūgiai. Jis savo komandą į priekį išvedė jau 7-ą minutę, kai pirmasis suskubo prie baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartų tinklą. Rezultatas padvigubėjo 40-ą minutę, kai tas pats J.Rondono antrą kartą nuginklavo vartininką.

Teisėjas dėl Adamo Smitho patirtos traumos prie pirmojo kėlinio pridėjo net 8 minutes, o tuo pasinaudoję „Bournemouth“ 6-ąją pridėto laiko minutę sušvelnino atsilikimą.

Tuomet laiku ir vietoje atsidūręs Jeffersonas Lerma pasiuntė kamuolį į vartus – 2:1.