21 tašku pralaimėtas trečias kėlinys ir bejėgiška gynyba po savuoju krepšiu, leidusi varžovams surengti tikrą dėjimų fiestą. Taip trumpai galima apibūdinti labai liūdną Vilniaus „Ryto“ viešnagę Malagoje.

„Rytas“ (3-2) išvykoje nusileido Malagos „Unicaja“ (5-1) krepšininkams 76:95 (21:21, 27:22, 7:28, 21:24) kurie pasiekė revanšą už pralaimėjimą Vilniuje 72:80.

„Rytas“ dėka tolimų metimų puikiai pradėjo rungtynes ir antro kėlinio viduryje buvo įgijęs net dviženklę persvarą. Įpusėjus mačui Dainiaus Adomaičio auklėtiniai buvo pataikę net septynis tritaškius ir dar turėjo šešių taškų persvarą, bet viskas griuvo antroje mačo pusėje.

Ją „Unicaja“ pradėjo spurtu 13:0, o trečią ketvirti laimėjo net 28:7. Ketvirto kėlinio metu jų persvara buvo šoktelėjusi ir iki 27 taškų.

Per likusius du kėlinius „Rytas“ pataikė tik du tritaškius. „Unicaja“ atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, kai „Rytas“ vos 11. Šeimininkai rečiau ir klydo – 8 klaidos prieš 13.

Vilniečiai niekaip nesustabdė varžovo centrų – Giorgis Šermadinis pelnė 23 taškus (9/10 dvit., 5/5 baud.), Mathias Lessortas pridėjo 18 (8/8 dvit., 2/3 baud.).

Vilniečiams D.J. Seeley pelnė 15, Eimantas Bendžius 11, Mindaugas Girdžiūnas 10 taškų.

„Unicaja“ D grupėje dalinasi lyderių poziciją su Kazanės UNIKS, kuri jau yra užsitikrinusi vietą ir „Top-16“ etape.